Projekt ogrodu

Projekt ogrodu na indywidualne zamówienie.

Kolory lata w ogrodzie
Kolory lata w ogrodzie

Najlepszym sposobem na niepowtarzalny ogród, jest zamówienie indywidualnego projektu ogrodu. Rośliny jak i elementy ogrodu, są dobierane do Państwa wymagań, oraz ukształtowania i położenia działki na której ogród powstaje. Projektant uwzględnia państwa potrzeby, jak zamiłowanie do konkretnych roślin. Zaprojektuje plac zabaw, basen czy altankę, zgodnie z wymaganiem inwestora.

Projekty ogrodów, skalniaków oczka wodne, podjazdy i systemy nawadniania na indywidualne zamówienie. Ceny już od 1350zł brutto przy działce do wielkości 5ar.

Etapy realizacji projektu ogrodu:

Po uzgodnieniu wstępnych założeń , przy spotkaniu na działce inwestora, wykonujemy komputerowo projekt ogrodu.

Przy kolejnym spotkaniu przedstawiamy projekt wstępny ogrodu- szkic zagospodarowania. Klient ma wtedy możliwość wglądu w koncepcję projektu i jego akceptację, przed wykonaniem wersji ostatecznej. Projekt jest przedstawiany w wersji przestrzennej na ekranie komputera w postaci filmu- spaceru po ogrodzie.
Projekt w ostatecznej wersji zawiera szczegółowy plan z rozmieszczeniem roślin i obiektów architektury ogrodowej, legendę i opis poszczególnych elementów. Do planu dołączone są instrukcje wykonania nasadzeń i konstrukcji w ogrodzie (budowa oczka wodnego, skalnika ,rabaty, grilla ogrodowego itp.).
Na dołączonych płytach DVD znajdują się: film ze spaceru po ogrodzie, zdjęcia planowanych roślin, zdjęcia przykładowych ogrodów i projekt w wersji elektronicznej pdf.