Usługi ogrodnicze

Firma Ogrody ResGal oferuje usługi w zakresie projektowania ogrodów, projektowania systemów nawadniania, doradztwo w ogrodzie u klienta i realizacji projektów ogrodów

Projektujemy także ogrody przez Internet online.

Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na której mają powstać. Dlatego tak ważny jest wybór projektanta ogrodu. Właściwie skomponowany projekt, zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, zapewni relaks i niezapomniane chwile w Waszym ogrodzie.

Fachowo założony ogród zapewni jego bezproblemowe użytkowanie. Dobrze zbudowany skalniak, oczko wodne czy rabata zapewni wieloletnią trwałość tych konstrukcji. Ogród będzie wymagał tylko bieżących prac sezonowych i zapewni przyjemność w jego użytkowaniu.

Komfortowe nawadnianie i optymalne warunki do wzrostu zapewni prawidłowe wykonanie systemu nawadniania w ogrodzie, w czym pomoże nam dobrze wykonany projekt systemu nawadniania i jego realizacja w ogrodzie.

Często w gotowych ogrodach, istniejących kilka lat, szczególnie gdy zaniedbaliśmy bieżącą pielęgnację, zaczynamy mieć różne problemy. Tutaj pomocnym będzie doradztwo profesjonalisty na miejscu w Państwa ogrodzie.